Merhaba
Son günlerde daldan dala atlayan biri olarak günleri yoğun geçiriyorum. Yeni bir iş yeni bir hobi ile ilgili sıfırdan başlayarak satış işine giriştim. Bu kez ortağında var ve zevk alarak yapıyorum çalışmaları. Daha keyifli geçiyor çalışma ortamı.  Onunla ilgili de bir yazı  gireceğim en yakın  zamanda.
Buraya oğlumun doğum gününde dağıtmak üzere ördüğüm diş anahtarlıkları sizlere sunmaya geldim. Kendim yapmayı planladım ama Yasemin abla youtube kanalında tarifini paylaşmış kolaya kaçalım dedim. Bence çok sevimli oldular. Bu tarz hatıra  kalacak işleri  yapmayı  çok  seviyorum.
Neden diş diyeceksiniz. Diş bulguru da kaynatmadık ama benim oğlum geç diş  çıkardı. Herkes ‘hadi ilk dişini ben görecem’ diye merakla bekledi. İlk dişi kim görürse hediye alırmış. Kimseye nasip olmadı ama sanırım ilk dişi ben gördüm. Bende doğum günün de dağıtmak için  espirisi olsun diye diş anahtarlık yaptım.
Her türlü yorumlarınızı bekliyorum. Bu tarz hediyelikler için irtibata geçebilirsiniz. Sizlerde örmek isterseniz Yasemin Kale youtube sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 🙂
Bunu Paylaş!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz