Öncelikle merhaba,

Herkesin tanıdığı ve bildiği bir model çalışması ile geldim. Alize puffy ile parmakla örülen battaniye örmeyen sanırım kalmamıştır. Bu aralar baya gündemde üstelik parmakla örüldüğü için basit ve herkesin yapabileceği bir model. Üstelik çocuklarınıza da rahatlıkla verebilirsiniz. Onlar için çok güzel bir etkinlik olacaktır.

Benim battaniyemi bir arkadaşım ördü. Yeğeni dünyaya gelmeden hala olarak ilk adımını attı ^^ Ah! hala/teyze olmak bu açıdan gerçekten doyumsuz olduğumuz ve önceliğimizi onlara ayırdığımız bir dönem başlangıcıdır. Ne görürsek almaya başlar, hobi işi ile uğraşıyorsak biz gibi her şeyden yapmaya kalkarız. 🙂 Haksız mıyım?

Arkadaşıma uyku arkadaşı ile takım yapması konusunda ısrarcı davrandım. Kafa ve kolları örmesi benden yine alt kısım ondan oldu. .Tarıf sevgili Dilek hanım’ın tarifidir. İnstagram sayfasında herkes yapabilsin diye paylaşmış. Örmek isteyenler için instagram ve youtube linklerini bırakıyorum. Zevkli bir çalışma tavsiye ederim. Yeni başlayanlar içinde uygundur.

https://www.youtube.com/user/dilekkzn

https://www.instagram.com/dileksworld/?hl=tr

 

Bunu Paylaş!

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz