Herkese merhabalar… Buraları çok boşladığım doğrudur. Bir türlü yazı eklemek istesem de ekleyemedim. Örgüden de belli bir dönem uzaklaşınca sanırım kendimi tekrardan buraya adapte edemedim.
Neden uzaklaştığıma gelirsek eğer; Evlilik aşamasında çok fazla üretemedim. Yeni hayata adapte olmaya çalışırkende yeni işler üretemedim. Tam toparladım derken bebek haberi aldım. Bebeğim için birşeyler yaptım.. Eskisi kadar üretken olmadı. Terzi kendi söküğünü dikemiyormuş ^^’ Zamanla onları da bir bir ekleyip buralarda boy gösteririz. Bebekten sonra hiç öremedim ; çocuğuyla ve bebeğiyle örenlere imrenerek baktım… En zor dönem o oldu sanırım 🙂 Şimdi 1 yaşına geldik ve kendimizi toparladık daldan dala konan örgücü oldum. Ara verince de böyle oluyor her şeyden örmek istiyorsun… Doymuyorsun bir türlü ve kafanın içerisinde açığı kapatmalıyım düşüncesi var. Birazda piyasa da değişmiş nerede bizim zamanlar dediğimde oluyor. Yaşlanmışım gibi oldu böyle de 🙂
Blog arkadaşım Renklitirtil ‘ın sayesinde tekrar yazı eklemeye ve yaptıklarımı paylaşmaya karar verdim. Verdiği gazdan dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Tekrar acemilik yıllara dönüş yaptım ama toparlayacağım inşallah.
Gelelim bugünkü yazıma; uykucu baykuşu davet ediyorum sahneye. Kendisini çok önceden yapmıştım neredeyse 1 yıl oldu. Toparlanıp burada da yer etme vakti geldi. Daha önce ördüğüm Baykuşun bir değişik versiyonu kendisi. Uykulu mahmur halleri örerken beni bile uyuşturuyordu. ^^ Yine de kendisini çok seviyorum ve severek örüyorum.
Baykuşları ilk ördüğüm zaman kafamın içerisinde o kadar çok çeşit baykuş ve bir sürü fikir vardı ki şuan hiç birisini hatırlamıyorum. Yazık etmişim fikirlerime çok geç oldu ama anladım kafamı oradan oraya vursam yeridir… Renk seçeneği çok geniş olup istenilen model ve renkte örülmeye açık bir gurumi. Belki daha sonra farklı versiyonlarla yeniden uğrarız buralara… Şimdilik hoşçakalın…
Bunu Paylaş!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz